Header Ads

Baklabs Otobüs Oyunu | MOBİL OYUNLAR


 Otobüs Oyunu


İyi haberler! Devrim, daha fazla otobüs, daha iyi grafikler, daha iyi oynanış ve daha iyi oyuncu deneyimi ile devam ediyor. Çok yakında bekleyin!

Sürüş oyunlarının hayranı olmalısınız. Park oyunları konusunda da çılgın olduğunuzu varsayıyoruz. Eğer öyleyse, bu otobüs oyunu ihtiyacınız olan oyunlardan biridir! En iyi otobüs simülatörlerinden birinde bir otobüs sürücüsü olmayı deneyin.
Otobüsünüzü şehir trafiğinden geçirin, yolcuları alın ve hedeflerine güvenli bir şekilde sürün.
Şehir otobüsün çok büyük, bu yüzden dikkatli ol! Görev sürmek o kadar kolay değil. Trafiğe dikkat edin - herhangi bir arabaya veya insanlara çarpma.

Google Play mağazasında birçok otobüs oyunu var, ancak bu en iyi oyun. Kenti, banliyöleri, şantiyeler, parkları ve hatta sahili gezebilirsiniz. Etrafına bakın - insanlar yürüyor, arabalar geçiyor. Bu en iyi simülatör oyununda otobüsünüze binin ve şehir trafiği yarışçısı olun.

Otobüs oyunu özellikleri:

- Tam 3D büyük ortam
- Bus sim için optimize edilmiş pürüzsüz kontroller
- Yolcuları varış yerlerine sür
- Şehir genelinde birçok farklı rota
- Mağazadaki en iyi oyunlardan biri
- Çevrimdışı oyun (hiçbir wi-fi veya internet gerekli)


- Parlak renkli grafik stili
- Eski cep telefonları için iyi yapılmış optimizasyon
- İç görünüm
- Kolay direksiyon

Yeni oyunlardan hayal kırıklığına uğramışsanız, sağlam klasik olun. Tüm en iyi oyunlar gibi, bu size gerçek bir keyif veriyor. En iyi otobüs oyunlarından birinde sürüş becerilerinize hakim olun!

Blogger tarafından desteklenmektedir.