Header Ads

Fall Guys Mobile (Eggy Party) DownloadFall Guys Mobile (Eggy Party) DownloadEggy Go (Eggy Party), Fall Guys'tan ilham alan ve bize NetEase tarafından getirilen bir aksiyon ve macera oyunudur. Oyun size, top şeklindeki bir karakterin hareketlerini yöneterek hareket etmeniz gereken tuhaf zorluklarla dolu eğlenceli turları getirir.


Bu karakterlerin yuvarlatılmış şekli, yer üzerinde tam hızda yuvarlanarak hareket etmeyi mümkün kıldığı için büyük bir artıdır. Karakterinizi hareket ettirmek için ekranın sol tarafında bir joystick yer alır. Bu arada, sağ tarafta zıplamanıza, yuvarlanmanıza veya topladığınız herhangi bir beceriyi kullanmanıza izin veren eylem tuşlarını da bulacaksınız. Yollar boyunca, belirli özel becerileri edinmek için geçeceğiniz bazı mor kutular bulacaksınız. Hem de hepsi, kamerayı döndürerek her açıdan takdir edebileceğiniz olağanüstü 3D grafiklerle.

Eggy Go'nin bir başka harika özelliği de, sadece farklı zorlukları tamamlamakla sınırlı kalmayacağınızdır. Bu oyun, Fall Guys'tan bir adım daha ileri gider ve bu döngüsel karakterler için uyarlanmış bir tür şehirde tonlarca başka kullanıcıyla karıştırmanıza ve etkileşimde bulunmanıza izin verir. Dahası, bu 'tatil beldesinin' sokaklarında dolaşırken, daha sonra mini oyunlarda kullanabileceğiniz nesneleri de alabilirsiniz.


Blogger tarafından desteklenmektedir.